Czym jest konfigurator

Konfigurator bram garażowych jest narzędziem do projektowania bram według własnych potrzeb i oczekiwań. Przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, którzy planują zakup bramy i chcieliby zapoznać się z możliwościami ich doboru i wstępną konfiguracją bez wychodzenia z domu.

Nasz konfigurator oferuje możliwość doboru bramy: segmentowej, roletowej, uchylnej i rozwiernej.

Aby skonfigurować wybrany model bramy, wystarczy przejść przez kilka etapów. Wśród kolejnych kroków mamy do wyboru między innymi: wymiary bramy (typowe lub własne), wybór przetłoczenia i struktury, wybór kolorystyki, dodatkowych opcji, takich jak: drzwi, przeszklenia, klamki, kratki wentylacyjne itp. W ostatnim etapie otrzymujemy podsumowanie naszego wyboru. Wizualizacja pozwoli na porównanie różnych wariantów bram.

Po wypełnieniu wszystkich kroków i akceptacji bramy, jej specyfikacja zostanie przesłana do naszego Działu Handlowego w celu dokonania prawidłowej wyceny bramy. Istnieje także możliwość przesłania własnego załącznika, np. projektu, zdjęcia czy rysunku technicznego.

Konfigurator bram garażowych jest narzędziem prostym, ale bardzo elastycznym, pozwalającym na zrozumienie tematyki bram na każdym etapie.

Zapraszamy do skorzystania z naszego rozwiązania i skonfigurowania bramy garażowej według własnych potrzeb.